O nas

W branży BHP działamy od roku 2008.  Zajmujemy się kompleksową obsługa bhp oraz kadrową. Świadczymy także profesjonalne usługi szkoleniowe z zakresu BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY. Nasza oferta szkoleniowa kierowana jest  do wszystkich grup zawodowych.  Przeprowadzamy  szkolenia  w  formie  stacjonarnej zarówno w Państwa zakładzie  jak i w pozostających do naszej dyspozycji salach wykładowych .

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przeprowadzamy również szkolenia online.

W branży szkoleń bhp działamy od  2008 roku.  Doświadczenia w dziedzinie  szkoleń zawodowych nabywamy od 2003 roku. Wykładowcami w naszym Centrum Szkoleń są wysoko wykwalifikowani specjaliści bhp oraz specjaliści prawa pracy  z wieloletnim teoretycznym i praktycznym doświadczeniem w różnych sektorach gospodarki. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszych wykładowców gwarantują realizację programów szkoleń na poziomie zadowalającym naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą świadczonych przez nas usług oraz do kontaktu  z nami celem uzgodnienia szczegółów nawiązania satysfakcjonującej dla obu stron współpracy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z zakresu BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY


LJR BHP Sp. z o.o., ul. Kwiatowa 21, 83-110 Tczew, NIP: 5932609481
Strona główna | Mapa strony | | Wykonanie: Netidea.pl
© 2018 ljr-bhp.pl